adidas originals anna field comma derhy desigual dorothy perkins esprit collection esprit gap laona marc o'polo mint&berry miss selfridge molly bracken morgan naf naf s.oliver swing topshop wallis
Wellicious outlet

Wellicious sklep internetowy

Wellicious to marka, która zachęca kobiety do tego by pięknie wyglądały, prowadziły zdrowy styl życia i czuły się pozytywnie.

Marka Wellicious powstała w 2009 roku, a jej założycielką jest Heike Schnell, pasjonatka jogi i matka trójki dzieci. Miała ona problem ze znalezieniem odzieży do jogi, która będzie nie tylko wygodna ale również modna i przyjazna środowisku. Misją Wellicious stało się stworzenie ekologicznej odzieży do jogi pozwalającej na osiągnięcie maksymalnych efektów i skierowaną do osób przykładających wagę do ochrony środowiska naturalnego.

Dziś w ofercie Wellicious możecie znaleźć nie tylko ubrania do jogi ale także kilka innych linii przyjaznej środowisku odzieży z ekologicznych materiałów. Są to między innymi ubrania do tańca i baletu, pilatesu czy odzież ciążowa. W 2014 do oferty Wellicious dołączyła również kolekcja performance, typowo sportowe ubrania uszyte z materiałów z recyklingu oraz organicznej bawełny.

Wellicious opinie

Bądź pierwsza i zostaw swoją opinie o produktach marki Wellicious.

Wellicious facebook

Niestety nie dodaliśmy jeszcze profilu facebook marki Wellicious. Zaprasamy wkrótce.