adidas originals anna field comma derhy desigual dorothy perkins esprit collection esprit gap laona marc o'polo mint&berry miss selfridge molly bracken morgan naf naf s.oliver swing topshop wallis
Tramontana outlet

Tramontana sklep internetowy

Tramontana to międzynarodowa modowa i lifestylowa marka, której przyciągające wzrok kolekcje, ukazują się na rynku już od 1983 roku. W kolekcjach Tramontana znajdziecie kompletne stylizacje, które możecie ze sobą łączyć i mieszać praktycznie w nieskończoność. Znakiem rozpoznawczym kolekcji Tramontana są wyjątkowo kobiece fasony, unikalne printy i wzory oraz zaskakujące detale. Wszystkie ubrania Tramontana dostępne są w szerokiej rozmiarówce od XS aż do XXXL lub w rozmiarach od 34 do 46.

Tramontana oferuje coś więcej niż tylko modny wygląd. Odzież tej marki skierowana jest do pewnych siebie, dojrzałych kobiet, które są młode duchem i nadal cieszą się pełnią życia. Zespół profesjonalnych projektantó w Tramontana tworzy aż 8 nowych kolekcji każdego roku. Ubrania tej marki możecie aktualnie kupić w kilkunastu różnych krajach, w tym także w Polsce, w aż 900 sklepach.

Tramontana opinie

Bądź pierwsza i zostaw swoją opinie o produktach marki Tramontana.

Tramontana facebook

Niestety nie dodaliśmy jeszcze profilu facebook marki Tramontana. Zaprasamy wkrótce.