adidas originals anna field comma derhy desigual dorothy perkins esprit collection esprit gap laona marc o'polo mint&berry miss selfridge molly bracken morgan naf naf s.oliver swing topshop wallis
Molly Bracken outlet

Molly Bracken sklep internetowy

Z powstaniem marki Molly Bracken wiąże się bardzo interesująca historia. Impulsem do powstania tej marki było znalezienie przez małżeństwo Juliana i Catherine Sidonio pudełka ze zdjęciami z lat 20 tych XX wieku. Były to fotografie z młodości babki Juliana o imieniu Molly. Jej młodzieńcza świeżość, kobiecość ale również silny charakter przebijający ze zdjęć sprawił że małżeństwo z 20 letnim doświadczeniem w świecie mody postanowił stworzyć coś unikalnego. W ten właśnie sposób powstała kolekcja sukienek Molly Bracken inspirowana stylem retro. Obecnie marka cieszy się bardzo dobrymi opiniami, a sukienki Molly Bracken możecie kupić w 4000 sklepów na całym świecie, a w Polsce sprzedaje je jeden z największych sklepów online.

Molly Bracken opinie

Zooperelka
Ocena: 5
Data: 2016-07-23 20:14:54
To moja druga sukienka tej marki i jestem bardzo zadowolona. Zazwyczaj kupuje jak są jakieś wyprzedaże, bo się bardziej opłaca. Tą beżową kupiłam na wesele, a czarną Molly Bracken kupiłam na 18tke siostry i też bardzo fajnie się w niej czułam.
Dorciuś
Ocena: 5
Data: 2016-07-23 20:14:54
Nie jestem małych rozmiarów ale w tej sukience czuje się ekstra, seksownie i kobieco. Fajnie, że tył jest dłuższy, asymetryczny. Wzorki maskują niedoskonałości także jest bardzo ok. Polecam z całego serducha!

Molly Bracken facebook

Niestety nie dodaliśmy jeszcze profilu facebook marki Molly Bracken. Zaprasamy wkrótce.