adidas originals anna field comma derhy desigual dorothy perkins esprit collection esprit gap laona marc o'polo mint&berry miss selfridge molly bracken morgan naf naf s.oliver swing topshop wallis
Envie de Fraise outlet

Envie de Fraise sklep internetowy

Envie de Fraise to brand odzieży ciążowej, który w 2006 roku został zapoczątkowany przez Anne-Laure Constanza. Celem było stworzenie modnej ale dostępnej w rozsądnych cenach odzieży ciążowej pasującej na każdą sylwetkę i każdy etap ciąży. Projekty Envie de Fraise to modne ubrania ciążowe, skierowane do nowoczesnych, przyszłych mam. Projektanci nie zapomnieli jednak o wygodzie, która jest tak ważna podczas tych miesięcy. Wszystkie kolekcje odzieży ciążowej Envie de Fraise projektowane są we Francji i produkowane na terenie Europy co pozwala na uzyskanie dużo wyższej jakości i zachowanie odpowiednich standardów.

Envie de Fraise opinie

Madzikkk05
Ocena: 5
Data: 2016-07-23 21:23:44
Gorąco polecam przyszłym mamom! Długo szukałam odpowiedniej sukienki, ponieważ tym razem musiały się w niej zmieścić dwie kobietki :D No i znalazłam swój numer jeden! Przepiękna, wygodna, w moim ulubionym chabrowym kolorze i do tego modnym w tym sezonie kroju. Jak grecka bogini! I niech ktoś powie, że kobieta z brzuszkiem nie może wyglądać elegancko ;) Gorąco polecam!

Envie de Fraise facebook

Niestety nie dodaliśmy jeszcze profilu facebook marki Envie de Fraise. Zaprasamy wkrótce.