adidas originals anna field comma derhy desigual dorothy perkins esprit collection esprit gap laona marc o'polo mint&berry miss selfridge molly bracken morgan naf naf s.oliver swing topshop wallis
Casall outlet

Casall sklep internetowy

Casall od ponad 30 lat tworzy zaawansowaną technologicznie odzież i sprzęt sportowy. Dewizą firmy jest tworzenie w oparciu o pasję i zamiłowanie do designu. Odzież sportowa Casall tworzona jest dla ludzi, którzy poważnie traktują swoje treningi nie zapominając tym samym o wyglądzie. Według projektantów Casall nie powinniśmy być zmuszani do wyboru pomiędzy modnym wyglądem, a funkcjonalnością gdyż w przypadku sportowej odzieży można je połączyć.

Casall to szwedzka marka, które założycielem był Carl-Axel Surtevall. Jego rodzina posiadała firmę znaną z tworzenia najlepszej jakości dziecięcej odzieży w całej Szwecji. Bazując na tych doświadczeniach Carl-Axel Surtevall założył w 1980 własną markę Casall projektującą i szyjącą odzież sportową. Dziś produkty Casall możecie kupić w niemal 20 krajach na całym świecie, w tym także w Polsce. Poniżej przygotowaliśmy dla Was galerię zdjęć sportowych koszulek i topów Casall z kolekcji damskiej.

Casall opinie

Bądź pierwsza i zostaw swoją opinie o produktach marki Casall.

Casall facebook

Niestety nie dodaliśmy jeszcze profilu facebook marki Casall. Zaprasamy wkrótce.