Twój look na najwyższym poziomie: co uzupełni każdą kreację?

Piękna, dobrze skrojona sukienka to połowa sukcesu. Jeśli już taką masz – idealną i jakby uszytą dla Ciebie – winszujemy! Jesteś o krok od tego, by stworzyć niezapomnianą kreację. To bardzo miłe przejść do historii – zwłaszcza, gdy patrzy na nas ta jedna, najważniejsza, ukochana osoba. Dziś podpowiadamy, co jest dopełnieniem każdej kreacji i co pomoże wynieść Twój wizerunek na piedestał.

Diabeł tkwi w szczegółach – jak stworzyć idealny look

Kochamy piękne suknie – takie, które podkreślają kobiecość, są romantyczne i idealnie skrojone. Aby podtrzymać ten robiący wrażenie look trzeba… wiedzieć, jak w nim wyjść. Bez dobrych butów się to nie uda. Baleriny, trampki czy sandałki są urokliwe i wygodne, ale nic nie pasuje do sukienki tak, jak para butów na obcasie. Te w kolorze cielistym optycznie wydłużają nogi: są podstawowym wyposażeniem kobiecej garderoby.

Pierwsza ozdoba pradawnej Ewy – działa do dziś!

Jeśli to prawda, że „diabeł ubiera się u Prady”, to z pewnością dba o każdy szczegół. My sądzimy, że na Pradzie dopiero się rozkręca, a największy czar i urok mają nie paski, chusty czy inne akcesoria ale … kobiece oczy. Spojrzenie rzucone zza firanki długich, gęstych rzęs z pewnością wiedzie na pokuszenie. Piękne, czarne i zadbane rzęsy są jak pierwsza kreacja, którą otrzymała pradawna Ewa, aby uwieść Adama i namówić na kęs jabłka. Jak uzyskać rzęsy do nieba? Najlepiej regularnie stosować odżywkę do rzęs. To innowacyjny kosmetyk, który odsyła doklejane włoski do lamusa. Najlepsza odżywka do rzęs sprawia cuda: w krótkim czasie funduje nam rzęsy długie, gęste i… piekielnie czarne.

Dobrze, gdy czegoś nie widać

Piękna sukienka, oszałamiające spojrzenie i wspaniale obcasy…a w ręku telefon? Niedopuszczalne. Na szczęście kopertówka to akcesorium, które – dobrze dobrane – może pasować do wielu sukienek i kreacji. Warto wybrać taką o klasycznej linii i subtelnym odcieniu, aby jeszcze nieraz cieszyć się jej urokiem. W ten sposób zarówno telefon, jak i karta, czy pomadka znikną z pola widzenia postronnych osób i nie będą odwracały uwagi od sukienki i od Was.