Oceń artykuł

Rate this post

Udostępnij artykuł

Trampki z bajkowym motywem – nie tylko dla dzieci.

Rate this post

Trampki to obuwie uniwersalne, ponadczasowe oraz zapewniające ogromny komfort noszenia. I choć większość osób kojarzy jedynie buty w najbardziej podstawowych, jednolitych kolorach, warto wiedzieć, że na rynku dostępna jest również szeroka gama obuwia w różnych, ciekawych wzorach. Przykładem może być obuwie marki Converse z bajkowym motywem. Wbrew pozorom tego typu buty przeznaczone są nie tylko dla dzieci.

Trampki z motywem Scooby-Doo – dla kogo?

Kiedy myślimy o trampkach ozdobionych motywem z popularnej kreskówki, do głowy przychodzi nam skojarzenie z dziećmi. Owszem, takie buty idealnie sprawdzą się w przypadku młodego fana przygód wiecznie głodnego psa. Równie dobrze będą jednak pasować do stylizacji przedstawiciela starszego pokolenia. Kupno trampek z bajkowym motywem wcale nie będzie postrzegane jako infantylne, dziecinne. Spokojnie może zdecydować się na nie nawet najbardziej poważny dorosły. W połączeniu z luźną, codzienną stylizacją, będą prezentować się ciekawie i wyjątkowo. Nadadzą każdemu zestawieniu luzu, którego w zabieganej codzienności często nam brakuje. Kupno trampek z motywem Scooby-Doo to również okazja do przywołania wspomnień z beztroskiego dzieciństwa. Dzięki nim przynajmniej na chwilę będziesz mógł poczuć się jak w czasach, kiedy wieczorna kreskówka była jedną z największych atrakcji dnia. Trampki wykorzystujące motyw słynnej animacji będą świetnym uzupełnieniem stylizacji zarówno dziecięcych, jak i tych bardziej „dorosłych”.

A co z resztą garderoby…?

Kolaboracja Scooby-Doo i Converse to jednak nie tylko obuwie. Warto pamiętać, że marka ma w sprzedaży również inne elementy odzieży, które zostały ozdobione bajkowym motywem. Zakup bluzy lub koszulki w takim stylu to idealny sposób na powrót do dzieciństwa. Warto zwrócić uwagę na to, że wprowadzone motywy nie są duże, zazwyczaj mają postać niewielkich nadruków na piersi, dzięki czemu nie zdominują ani nie przytłoczą całej stylizacji. Do wyboru masz m.in. koszulkę w jasnozielonym kolorze, która na piersi i na plecach ma oryginalny nadruk nawiązujący do przygód grupy przyjaciół z kreskówki. Miłośnicy bluz również znajdą coś dla siebie. W ofercie sklepu dostępna jest klasyczna, czarna bluza z kapturem z widocznymi, zabawnymi nadrukami. Dodatkowo ma ona błyszczące w ciemności detale, które urozmaicają stylizację i nadają jej oryginalności. Warto pamiętać o tym, że świecące w ciemności elementy korzystnie wpływają na nasze bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów lub przejażdżek rowerem, dlatego zakup tej bluzy jest jeszcze bardziej opłacalny.

Współpraca marki Converse i kreskówki Scooby-Doo zaowocowała wieloma ciekawymi elementami, które warto mieć w swojej garderobie. Sprawdzą się one nie tylko u najmłodszych, lecz także u osób, które z oglądania kreskówek już dawno wyrosły. Nie czekaj więc i wybierz ulubiony wzór, aby móc cieszyć się powrotem do dzieciństwa.