Oceń artykuł

5/5 - (1 vote)

Udostępnij artykuł

Rajstopy idealne na wiosnę

5/5 - (1 vote)

Większość kobiet nie może się doczekać cieplejszych pór roku, kiedy to można zrzucić z siebie grube warstwy ubrań i postawić na lekkie sukienki oraz spódniczki. Wiosną warto jeszcze zakładać pod stroje rajstopy, by zapewnić sobie większy komfort i zyskać oryginalny dodatek do stylizacji. Jakie rajtuzy będą więc najmodniejsze w tym sezonie?

Powrót stylu grunge, czyli inna odsłona kropek i pasów

Pasiaste, prążkowane bądź kropkowane rajstopy znane są dobrze każdej kobiecie. Motywy te najczęściej bywają delikatne, niewielkie i przypominają łączki, jednak teraz projektanci radzą pójść na całość. Wzory na rajstopach muszą być duże, a wręcz gigantyczne. Nie pojawiają się na całej długości nóg, a jedynie w pewnych fragmentach rajtuz. Tym sposobem imitują skarpetki lub pończochy, dając niesamowity efekt wizualny.

Wzory tworzące tatuaże

Od kilku lat tatuaże nie schodzą z list przebojów. Projektanci nie zachęcają jednak do robienia ich w salonie, a do założenia rajstop, które doskonale je imitują. Zawierają one najróżniejsze motywy pełne kwiatów, znaków, krop i pasów połączonych w całość i tym sposobem dających efekt prawdziwego tatuażu. Może się on pojawić na dowolnej części nogi.

Motywy zwierzęce

Printy zwierzęce niejednej osobie kojarzą się z kiczem i tandetą, jednak projektanci wciąż chętnie po nie sięgają. Wiosną 2016 proponują postawić na rajstopy o wzorze zebry lub pantery. Aby z nimi nie przesadzić, wystarczy zdecydować się na czarne motywy, które są kwintesencją kobiecości i seksapilu. Doskonale łączą się zarówno z obcisłymi sukienkami, jak i strojami w stylu grunge.

Moda na pończochy wciąż nie przemija

Zakolanówki wkroczyły do świata mody już kilka lat temu i wciąż w nim pozostają. Pończochy pokochały zarówno kobiety, jak i mężczyźni, gdyż w nich nogi prezentują się niesamowicie. Wiosna 2016 to także czas zakolanówek, jednak będą one delikatne i nieprzesadzone. Można je nosić do wszystkiego – szortów, spódniczek, sukienek oraz kombinezonów, by poczuć się bardziej kobieco i wyjątkowo seksownie.