adidas originals anna field comma derhy desigual dorothy perkins esprit collection esprit gap laona marc o'polo mint&berry miss selfridge molly bracken morgan naf naf s.oliver swing topshop wallis
Emoi outlet

Emoi sklep internetowy

Emoi opinie

Bądź pierwsza i zostaw swoją opinie o produktach marki Emoi.

Emoi facebook

EMOI
EMOI
22.03.2018 18:59
Pokochałyście bluzki z pionową falbaną, która pięknie wydłuża sylwetkę i zasłania co trzeba 😉 Dobra wiadomość: bluzki są znów dostępne! Zapraszamy na emoi.pl i do salonów ♥ Rozmiary do 52 ♥
EMOI
EMOI
20.03.2018 15:33
Czas na wyniki naszego wiosennego konkursu! Nagrody główne vouchery dla Pań: 1. Elżbieta Wolińska 2. Iwona Góra Nagrody dodatkowe książki dla Pań: 1. Ciepluch Bożena 2. Anna Makowiecka 3. Kasia Grzeszczuk 4. Natalia Hubacz 5. Martyna Tyśka Wszystkim uczestniczkom dziękujemy za udział. A zwyciężczynie prosimy o wiadomość prywatną w celu ustalenia szczegółów odbioru. Zdjęcie Agowe Petitki ♥ — Products shown: Jasnoróżowa sukienka w kwiaty and Wiosenna sukienka w kwiaty.
EMOI
EMOI
19.03.2018 18:46
Już jutro początek astronomicznej wiosny... a my się pytamy: Wiosno gdzie jesteś? Otuchy dodają piękne kwiaty i tekst Kasi Nosowskiej: "Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć. Zazieleni się, urośnie kilka drzew." Zdjęcie: Agowe Petitki ♥ — Products shown: Bluzka w tulipany.
EMOI
EMOI
18.03.2018 09:19
Urocza Joanna Jabłczyńska wybrała elegancką bluzkę w kropki i połyskujące spodnie EMOI♥ Jesteśmy oczarowani uśmiechem, Wy też? Bluzkę i spodnie znajdziecie na emoi.pl oraz w salonach. — Products shown: Bluzka w kropki and Połyskujące spodnie.
EMOI
EMOI
16.03.2018 15:29
Wiosna czeka tuż za rogiem! Warto spędzić ją z polską marką EMOI - wiosenne nowości już są dostępne w butikach i na emoi.pl Za zdjęcie dziękujemy Pinot Noir Fashion, która już zaczęła przygotowania do wiosny w modnej kraciastej bluzce i klasycznym żakietowym płaszczu (już dostępne:)